MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager

Inzerce

 

Nabízíme bezkonkurenční prostředek k oslovení atraktivní skupiny. Dotační noviny přinášejí svým čtenářům atraktivní články, analýzy a postřehy ze světa dotací. Staráme se, aby naše noviny obsahovaly cenné informace ze světa dotací, ale nejen to. Dotační noviny jsou doručované adresně a a zcela zdarma, což zaručuje jejich dostupnost.

 

Proč inzerovat v Dotačních novinách?

 

Atraktivní cílová skupina: starostové a starostky z celé ČR

Formou inzerátu nebo sponzorovaného článku můžete prezentovat své výrobky a služby přímo lidem, kteří rozhodují o městských či obecních rozpočtech.

 

Hodnotný obsah, který jinde nenajdete. 

Do Dotačních novin přispívají naši odborní konzultanti, specialisté na dotace, výběrová řízení a financování projektů. Nemusíte se bát, vaše sdělení bude v dobré společnosti.

 

Originální po vizuální stránce. Moderní design.

Samozřejmostí je profesionální grafické zpracování a sazba. Kvalitní informace v moderním balení.

 

Přímá distribuce, doručení zdarma konkrétnímu člověku.

Dotační noviny dostává více jak 6.400 čtenářů do své schránky.  Adresa doručení je na konkrétního člověka, hrozba neotevření novin se tak minimalizuje.

 

Přesvědčete se o kvalitě Dotačních novin na vlastní oči.

 DN 01/2014

Podívejte se na ceník inzerce a kontaktujte redakci.

 Mediakit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>