MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager

Monitoring dotací


Chcete také čerpat dotace, ale nemáte čas hlídat všechny vyhlášené výzvy, nevíte kde je hledat nebo se v rozsáhlém množství dotačních titulů nedokážete orientovat? Potom vám pomůže náš Dotační Manager, který vše zvládne za vás. Díky této službě vám už neunikne žádná možnost financování projektů a ušetříte spoustu času!

 

Dotační Manager

Dotační Manager je jedinečná webová aplikace, která obsahuje největší databázi dotačních příležitostí v České republice. Svou příležitost na zafinancování projektu zde hledají stovky uživatelů, zástupců soukromých firem, neziskových organizací, měst a obcí. Díky své jednoduchosti se aplikace snadno používá i přes to, že obsahuje velké množství dat a rozhraní na správu projektových záměrů.

 
Uživatelé aplikace Dotační Manager dostávají každý týden souhrn nejnovějších dotačních výzev na svůj email. Mají možnost konzultovat svůj projektový záměr a využívat k tomu specializovanou sekci Moje záměry. Díky této funkci máte veškerou komunikaci k dotacím a podpořitelnosti záměrů z dotací na jednom místě. Jako předplatitel získáte přístup k dokumentům, které vám pomohou v základní orientaci i s jednoduššími žádostmi.
 
Vyzkoušejte demoverzi aplikace Dotační Manager ještě dnes! Je to zdarma.

 
Ceník pro poskytování služeb Dotačního Managera


Zkušenosti našich klientů

Díky tomu, že nám každý týden chodí aktualizovaný přehled dotačních příležitostí, víme, jaké dotace můžeme v obci využít a na co vše se připravit. Často nás překvapí méně známé dotační programy, díky kterým se u nás v obci konal třeba Přeshraniční sportovní pohár, a povědomí o nás získali také občané Rakouska. Službu můžeme určitě doporučit.

Jaroslav Kokrhánek, starosta obce Hajany

Hajany


Pro neziskovku, jako jsme my, jsou dotace a granty nejdůležitějším zdrojem financování. Je velmi obtížné se dobře orientovat v oblasti dotací, proto jsme rádi, že v rámci služby Dotační Manager máme přehled nejenom o evropských dotacích, ale i národních a nadačních fondech. Díky této službě jsme podali již 3 žádosti během 3 měsíců.

Ing. Mick Svoboda, Ph.D. – projektový manažer – PODPORA VZDĚLÁVÁNÍ, z.s.


Rozsah činnosti našeho sdružení není příliš široký, v podstatě se snažíme najít zaměstnání pro znevýhodněné osoby na trhu práce. Pro hlídání dotačních příležitostí používáme službu Dotační Manager. Po pár měsících od aktivace „manažera“ MPSV vyhlásilo výzvu k předkládání žádostí o dotace, o čemž jsme byli včas informování. Společnost CYRRUS ADVISORY nám následně pomohla úspěšně vypracovat i žádost o dotaci na 3 miliony korun. Dnes máme vše za sebou a už chystáme další projekty do dotačních výzev, které nám Dotační Manager nabídl.

Ivan Kvis, předseda Zaměstnanost o.s.