MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 10/2022

EU LEGAL ADVISORY, s.r.o.

Staráme se o vaše dotační projekty už 10 let

Dotační noviny_SS

Listopad 2, 2022 Komentáře (0) Zobrazení : 726 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 10/2022

Vážení čtenáři,

s radostí pro vás neustále hlídáme veškeré dotační příležitosti, a tak nebude žádnou novinkou, že hned v úvodu tohoto čísla Dotačních novin jsme připravili článek, který reaguje na nedávné zveřejnění indikativního harmonogramu výzev pro rok 2023 v rámci Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost. Zaměřili jsme se především na výzvy, které jsou mezi podnikatelskými subjekty nejoblíbenější, a přidali k nim pár důležitých informací, samozřejmě včetně toho, kdy můžeme očekávat jejich vyhlášení.

Následně z více než 353 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor vybíráme tipy na tři z nich – na podporu výstavby větrných elektráren, dále výzkumu a vývoje nových produktů a služeb se zaměřením na technologie 5G a na závěr na poskytování odborného poradenství v oblasti digitální transformace.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení a krásné podzimní dny vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>