MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
calendar-999172_1920

Představen harmonogram výzev OP PIK na rok 2016!

shutterstock_156405551.jpg

Dotace na nákup strojů a zařízení v roce 2016

dm-screen

Leden 28, 2016 Komentáře (0) Zobrazení : 3699 Soukromý sektor, Veřejný sektor

Detailní přehled všech dotačních příležitostí pro města a obce

Máte k dispozici každý týden čerstvý přehled o tom, co podporuje 20 – 50 v tom čase nově otevřených dotačních výzev? Jste informováni o 100% dotacích = bez požadavku na spoluúčast?

Spotřebuje Vám příliš mnoho času opakované prověřování, zda už byla otevřena Vámi očekávaná výzva, nebo kde všude došlo k vyhlášení nových výzev?

Řešením je námi vyvinutý elektronický pomocník „Dotační Manager“, který je Vám k dispozici 7 dní v týdnu a 24 hodin denně.

Stovkám obcí a měst, včetně statutárních, maximalizuje náš elektronický „Dotační Manager“ možnosti jejich dotačních příjmů formou každotýdenních e-mailových přehledů o právě otevřených nových výzvách.

V on-line databázi je uvedeno shrnutí aktuálně otevřených dotačních výzev pro veřejný sektor. Např. nyní je jich k výběru přes 270. Obce a města využívají také profesionálních konzultací o výzvách, které je zaujaly v e-mailovém přehledu, či v on-line databázi.

Jedinečnost našeho elektronického pomocníka „Dotační manager“, potom podtrhují další možnosti v podobě on-line správy vlastních dotačních záměrů a on-line přístupu ke stažení vybraných pravidel, nařízení a podmínek, vztahujíc se k jednotlivým dotačním výzvám, to vše jen za 299 Kč měsíčně.

Rádi Vás detailněji seznámíme s jednotlivými součástmi našeho elektronického pomocníka. Systém si můžete vyzkoušet vstupem do demoverze on-line databáze, kde je Vám k dispozici výběr cca 15 – 20 aktuálních výzev, spolu s cca 6 dokumenty ke stažení, na ukázku.

Neváhejte mě kontaktovat ve věci bližšího vlastního poznání fungování systému „Dotační Manager“, jež může maximalizovat dotační příjmy Vaší obce, či města, a při tom ještě ušetřit Váš čas.
Radek Novák tel. 778 727 176 email: radek.novak@cyrrusadvisory.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>