MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotacni.info

Dotace na rekonstrukci veřejných budov či místních komunikací

Dotační-novin

Dotační noviny pro veřejný sektor 04/2023

Dotační-noviny

Květen 2, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 580 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 04/2023

Vážení čtenáři,

ať už si v těchto jarních dnech konečně začínáte užívat probouzející se přírody, nebo se naopak snažíte nahnat práci před nadcházejícími svátky, určitě oceníte náš měsíční přehled zajímavých výzev, které pro vás pečlivě hlídáme.

Z více než 368 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor vybíráme výzvu zaměřenou na podporu inovací a zvyšování konkurenceschopnosti firem, která je určená pro malé a střední podniky z celé ČR a to včetně Prahy. Cílem tohoto programu je usnadnit prosazování inovací ve firmách. Dále vám přinášíme informace o podpoře nákupu a zavádění pokročilých nevýrobních digitálních technologií, které mají pomoci malým a středních podnikům zajistit výrazný posun v digitalizaci (například prostřednictvím podpory automatizace, digitalizace dat, efektivnějším propojením a řízením firemních procesů apod.). Další výzva se zaměřuje na poskytování úvěrů na investiční aktivity malých a středních podnikatelů v uhelných regionech. Newsletter uzavíráme informacemi o podpoře rozvoje podnikatelského prostředí v Ústeckém kraji, a to prostřednictvím zakládání nových podniků a zvyšování zaměstnanosti obyvatelstva.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>