MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 05/2022

Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 06/2022

Dotační noviny_SS

Červen 28, 2022 Komentáře (2) Zobrazení : 1036 Dotační Noviny

Dotační noviny pro soukromý sektor 06/2022

Vážení čtenáři,

v úvodu Dotačních novin vám tentokrát přinášíme hned dva články věnované nejžádanějším dotačním výzvám. V prvním článku představíme I. výzvu Digitální podnik a I. výzvu Virtuální podnik, které podporují nákup nových ICT technologií. V druhém článku jsme se pak zaměřili na program The Country for the Future, jenž je orientován na zavádění inovací v malých a středních podnicích.

Následně z více než 302 aktuálně otevřených výzev představujeme program zvýhodněných regionálních úvěrů pro malé podnikatele v Jihočeském kraji a dále pak výzvu na podporu zadržování vody v lese.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení a příjemně strávené léto vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , ,

2 odpovědi na článek Dotační noviny pro soukromý sektor 06/2022

  1. Dobrý den, mám dotaz zda v současné době jsou poskytovány dotace na uchazeče o zaměstnání, kteří jsou na úřadu práce,které bych chtěla zaměstnat.Děkuji Příhodová V současné době je dotační manažer nepřehledný, kde není možné dohledat patřičné informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>