MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotačni.info

Novela zákona 134/2016 o zadávání veřejných zakázek z pohledu...

Dotační-novin

Dotační noviny pro veřejný sektor 12/2023

Dotační-noviny

Leden 4, 2024 Komentáře (0) Zobrazení : 292 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 12/2023

Vážení čtenáři,

s nastupujícím novým rokem jsme opět nezaháleli a připravili přehled zajímavých dotačních tipů na podporu vašich projektů. V úvodu Dotačních novin si tak můžete přečíst nejnovější článek, který je zaměřený na novelu zákona 134/2016 o zadávání veřejných zakázek z pohledu zadavatele v praxi.

Dále jsme z více než 391 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor vybrali několik zajímavých dotačních titulů. Prvním z nich je výzva zaměřená na podporu pořízení bezemisních vozidel a také na budování neveřejné dobíjecí infrastruktury podnikatelskými subjekty. Rovněž bychom vás rádi informovali o dotaci, která podporuje vznik nových nebo rozvoj stávajících podnikatelských záměrů a podnikatelských aktivit na území Ústeckého kraje. Poslední zmíněnou výzvou je podpora výzkumných projektů navázaných na akce COST, a to v kategorii základního výzkumu, průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje, a to se zaměřením do všech vědních oblastí.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení a úspěšný vstup do nového roku 2024 vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>