MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotace na vybudování výtahů a bezbariérových úprav v bytových domech

Dotace na vybudování výtahů a bezbariérových úprav v bytových...

Dotační noviny_SS

Dotační noviny pro soukromý sektor 11/2022

Dotační noviny_VS

Prosinec 5, 2022 Komentáře (0) Zobrazení : 917 Dotační Noviny, Veřejný sektor

Dotační noviny pro veřejný sektor 11/2022

Vážení čtenáři,

ať už si v těchto adventních dnech dopřáváte zaslouženého odpočinku, nebo naopak doháníte práci, nákupy dárků či výzdobu, určitě oceníte náš měsíční přehled zajímavých výzev, které pro vás pečlivě hlídáme a které byste rozhodně neměli přehlídnout. V aktuálním čísle Dotačních novin jsme pro vás přichystali článek o podpoře na výstavbu výtahů v bytových domech, které doposud výtahem nedisponovaly a na rekonstrukce bezbariérových přístupů k nim.

Následně z více než 466 aktuálně otevřených výzev pro veřejný sektor pro vás vybíráme dvě výzvy z Operačního programu Životní prostředí, a to výzvu na podporu využívání obnovitelných zdrojů energie a výzvu na obnovu svahových nestabilit. Dále také vybíráme výzvu na podporu odkupu vlastnických práv k vodohospodářské infrastruktuře za účelem jejího scelování a snížení vysoké atomizace vlastnické struktury oboru vodovodů a kanalizací.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení a krásné adventní dny vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>