MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 11/2022

Životní prostředí

Dotace na odstraňování starých ekologických zátěží

Dotační noviny_SS

Prosinec 5, 2022 Komentáře (0) Zobrazení : 751 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 11/2022

Vážení čtenáři,

ať už si v těchto adventních dnech dopřáváte zaslouženého odpočinku, nebo naopak doháníte práci, nákupy dárků či výzdobu, určitě oceníte náš měsíční přehled zajímavých výzev, které pro vás pečlivě hlídáme a které byste rozhodně neměli přehlédnout.

V aktuálním čísle Dotačních novin vám z více než 306 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor připomínáme především dlouho očekávanou 9. veřejnou soutěž programu TREND, podprogramu „Nováčci“ Technologické agentury ČR. Jedná se podporu vlastních výzkumných a vývojových aktivit pro žadatele, kteří doposud nerealizovali VaV aktivity. Dále informujeme o výzvě z programu EFEKT na podporu zavedení systémů hospodaření s energií v podobě energetického managementu, o podpoře na vydávání české literatury v překladu nebo také o podpoře na rozvoj sítě karavanových stání v Moravskoslezském kraji.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení a krásné adventní dny vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>