MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_154220933.jpg

CEEPUS – středoevropský výměnný univerzitní program

shutterstock_115264639.jpg

Iniciativa tranzit nabízí rezidenční pobyty profesionálům v oblasti umění

shutterstock_96765793.jpg

Říjen 3, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 3018 Soukromý sektor

Rádi byste rozjeli své podnikání? Soutěžte se Zlínským krajem!

Zlínský kraj odstartoval v pořadí již osmý ročník soutěže „Můj první milion“, který je určen pro studenty středních a vysokých škol, ale také pro veřejnost. Předmětem soutěže je podpořit nadějné a smysluplné podnikatelské záměry finanční, ale také poradenskou formou.

Soutěž je připravena pro osoby, jejichž snem je začít samostatně podnikat a rádi by získali pomoc při startování své činnosti. Z předložených podnikatelských záměrů vybere Technologické inovační centrum Zlín ty nejlepší, pro které jsou připraveny ceny v celkové hodnotě 450 000 Kč. Pro vítěze hlavní kategorie, tedy kategorie vysokoškolských studentů a veřejnosti, je připravena částka 70 000 Kč, zázemí podnikatelského inkubátoru a poradenství v otázkách obchodu či marketingu. Ti nejlepší se taktéž mohou těšit na účast v šestitýdenním akceleračním programu v co-workingovém centru. Středoškoláci si zasoutěží o výhru 36 000 Kč a stejně jako vysokoškoláci, také o poradenství. Pro všechny výherce jsou taktéž připraveny věcné ceny.

Během měsíců října a listopadu 2014 bude probíhat série workshopů, na nichž se budou probírat témata jako „způsoby oslovování investorů, nejčastější chyby v projektech či tzv. affiliate marketing“.

Přihlášky do soutěže lze podávat nejpozději do 30. ledna 2015. O informacích a přesném znění pravidel se více dozvíte na stránkách soutěže www.mujprvnimilion.cz.

Chcete se dozvědět více, nebo se zeptat na dotační možnosti pro soukromý sektor? Kontaktujte specialisty z agentury CYRRUS ADVISORY, a.s.

Redakce Dotačních novin, Tomáš Jakubec, @ tomas.jakubec@cyrrusadvisory.cz, T: +420 210 028 453

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>