MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
iStock_000019436020_Medium-handicappedpersoninwheelchairatworkrtxt2415

Podoba operačního programu Zaměstnanost 2014-2020

veřejná budova

Podpora obnovy a rozvoje venkova 2015

shutterstock_127283834.jpg

Listopad 29, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 2871 Soukromý sektor, Veřejný sektor

Zaměstnanost o.s. dokončilo pilotní ověření kurzů projektu „Vzdělávání lektorů pro udržitelný rozvoj se zaměřením na age management“

Ve středu 26. listopadu 2014 dokončilo Zaměstnanost o.s. pilotní ověření vzdělávacích aktivit pro cílové skupiny v rámci realizace klíčové aktivity 02 projektu „Vzdělávání lektorů pro udržitelný rozvoj se zaměřením na age management“. Bylo realizováno pilotního ověření vzdělávacích aktivit zaměřených na lektory dalšího vzdělávání – Kurz UDRŽITELNÝ ROZVOJ PRO LEKTORY SE ZAMĚŘENÍM NA AGE MANAGEMENT a zdravotnický personál – Kurz METODY UDRŽOVÁNÍ PRACOVNÍ SCHOPNOSTI U ZDRAVOTNICKÉHO PERSONÁLU. Tato klíčová bude pokračovat realizací vzdělávání v rámci e-learningového kurzu a měřením pracovní schopnosti pomocí dotazníku Work Ability Index u účastníků z řad zdravotnického personálu spadající do věkové kategorie 50+.

Cílem této části klíčové aktivity byla realizace pilotních běhů dvou vzdělávacích aktivit, realizace e-learningového kurzu včetně absolvování závěrečného testu, jeho vyhodnocení, zapracování připomínek a následná realizace vzdělávání pro cílovou skupinu.

OPVKProjekt VZDĚLÁVÁNÍ LEKTORŮ PRO UDRŽITELNÝ ROZVOJ SE ZAMĚŘENÍM NA AGE MANAGEMENT, reg. č. projektu: CZ.1.07/3.2.04/05.0053 je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu ČR.

Účastníci vzdělávací aktivity pro zdravotnický personál spadající do věkové kategorie 50+ mají v rámci realizace této klíčové aktivity možnost změřit si svoji pracovní schopnost pomocí dotazníku Work Ability Index. Dotazník je pro ČR uvolněn pro nekomerční využití v rámci licenční smlouvy mezi  AIVD ČR o.s a Finským institutem pracovního zdraví. Měření bude provádět proškolený pracovní lékař. Získaná data budou statisticky vyhodnocena a bude zajištěna ochrana osobních údajů dle zákonných podmínek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>