MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_89090812.jpg

Zveřejněny předběžné harmonogramy výzev pro rok 2015

traktor

Nejnovější dotační příležitosti pro zemědělce

shutterstock_125715665.jpg

Leden 9, 2015 Komentáře (0) Zobrazení : 6068 Soukromý sektor, Veřejný sektor

Zvýšení šancí na získání dotace z programu Rozvoj

Všichni žadatelé o dotaci z programu Rozvoj v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (dále jen OPPI) jistě každý den napjatě sledují eAccount v očekávání, zda bude právě jejich projekt podpořen. Pokud je to i Váš případ, připravili jsme pro Vás plán, jak maximalizovat šanci na získání dotace.

Ministerstvo průmyslu a obchodu jednoznačně upřednostňuje ty projekty, které prokazatelně stihnou zrealizovat projekt ve velmi krátkém termínu stanoveném výzvou. V praxi to znamená, že všechny podpořitelné projekty musí být ukončeny nejpozději 30. 7. 2015. Číslo registrační žádosti bude hrát podstatně menší roli: „…vydání Rozhodnutí v průběhu roku 2015 bude závislé nejen na pořadovém čísle žádosti, ale především na stupni rozpracovanosti projektu a schopnosti jeho dokončení v programem daných termínech.“ (Citace OZNÁMENÍ K DALŠÍMU PRŮBĚHU HODNOCENÍ PROGRAMU ROZVOJ, MPO, 1. 12. 2014).

V první vlně budou podpořeny kvalitní projekty, které mají nízké registrační číslo do maximální výše 2 mld. Kč. Větší část projektů bude přesunuta do zásobníků (v alokaci 3 mld. Kč) a v roce 2015 budou vyjmuty ze zásobníku ty projekty, které prokážou, že žadatelé budou schopni zvládnout dokončit projekt do 30. 7. 2015.

Právě započetí výběrového řízení na dodavatele technologie zvyšuje šanci nejen na kladné vyhodnocení a především vydání Rozhodnutí o poskytnutí dotace pro žádosti umístěné v zásobníku projektů.

V systému pro správu dotací, eAccountu bude jasně patrné, že díky zahájení a řádnému dokončení výběrového řízení, prokážete schopnost stihnout zrealizovat projekt do termínu 30. 7. 2015 a dáte tak MPO jednoznačný signál, aby Váš projekt vyjmuli ze zásobníku.

Právě chyby, průtahy, opakování a další problémy související s realizací výběrového řízení jsou nejčastějším důvodem, proč žadatelé nestíhají projekty realizovat a nezřídka o dotační peníze přicházejí.

Z pohledu Poskytovatele je správně zrealizované výběrové řízení jasným signálem, že Žadatel je vhodným příjemcem, což se potvrdilo i u našich klientů, u kterých jsme výběrové řízení zrealizovali obratem po podání žádosti a kterým již byla dotace schválena.

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláže níže. Rádi Vám zašleme základní návrh postupu ve výběrovém řízení a cenovou nabídku za kompletní administraci. 

 

Křestní jméno (vyžadováno)

Příjmení (vyžadováno)

Společnost/organizace (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Telefon

Předpokládaná hodnota zakázky bez DPH (vyžadováno)

Zakázka zadávaná v rámci dotačního programu? (OPPI, OPŽP, OPLZZ, ROP…)

Výše přiznané dotace/podpory v % (vyplňte pouze pokud jste vyplnili kolonku výše)

Stručný popis předmětu zakázky (dodávka, služba, stavební práce)

Přílohy (projekt, žádost, záměr, akceptační list, …)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>