MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_103337048.jpg

Program MEDIA na podporu distribuce evropských filmů

shutterstock_49233355.jpg

Podpora sportovních soutěží republikového a mezinárodního významu v Plzeňském...

shutterstock_142171183.jpg

Červen 12, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 2745 Veřejný sektor

Dotace Jihomoravského kraje – „Do světa!“ 2014

O dotaci Jihomoravského kraje s názvem „Do světa!“ 2014 mohou žádat právnické osoby se sídlem v Jihomoravském kraji vykonávající činnost středních, nebo vyšších odborných škol.

Cílem dotačního programu vyhlášeným Jihomoravským krajem je:

Podpora spolupráce právnických osob na území JMK vykonávajících činnost středních nebo vyšších odborných škol se zahraničními partnery.
Rozvoj jazykových znalostí žáků a studentů.
Zlepšení výuky cizích jazyků na středních a vyšších odborných školách.
Podpora zahraničních aktivit právnických osob na území JMK vykonávajících činnost středních, nebo vyšších odborných škol v partnerských regionech JMK.
Předmět dotace je rozdělen do tří okruhů. Okruh A a okruh B podporuje mezinárodní projekty s partnerskými regiony Jihomoravského kraje (jazykové pobyty, výměnné pobyty, studijní pobyty a praxe). Okruh C podporuje dofinancování projektů Programu celoživotního učení EU COMENIUS-Partnerství škol a LEONARDO DA VINCI -Projekty mobility a projekty partnerství. V současnosti lze jen podávat žádosti spadající do okruhu C na dofinancování projektů schválených Národní agenturou pro evropské vzdělávací programy v roce 2014.

Příjem žádostí je od 1. 8. 2014 do 30. 9. 2014. Minimální výše dotace určená na jeden projekt činí 20 tis. Kč a maximální výše je stanovena na částku 70 tis. Kč.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Redakce CYRRUS ADVISORY, a.s., Lucie Tomčíková, @: lucie.tomcikova@cyrrusadvisory.cz, T: +420 210 028 452

Podívejte se také na výzvu k tomuto článku Dotace Jihomoravského kraje -“Do světa!“ 2014, která poskytuje základní informace pro podání žádosti o dotaci.

Zdroj: http://dotace.kr-jihomoravsky.cz/Grants/3219-506-Do+sveta!+2014.aspx

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>