MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
wellness

Podpora nabídky a produktů cestovního ruchu EU

chocolate.jpg

Propojení cestovního ruchu, tvůrčího průmyslu a high-end produktů

Decin_namesti

Červenec 25, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 3518 Veřejný sektor

Dotace na zvýšení kvality prostředí urbanizovaných částí města Děčín

V rámci Regionálního operačního programu Severozápad, oblast podpory 1.1 Podpora rozvojových pólů regionu, byla 21.7 . vyhlášena výzva, trvající až do 24. 11. 2014 do 12:00 hod.

Smyslem a účelem této výzvy je zvýšit kvalitu prostředí urbanizovaných částí regionu, konkrétně města Děčín. Mezi podporovanými oblastmi najdeme: regenerace, revitalizace a zatraktivnění městských částí, areálů, regenerace a revitalizace brownfields, zvýšení kvality života obyvatel velkých měst, zvýšení atraktivity velkých měst pro návštěvníky a investory.

Příjemcem může být město Děčín anebo jiní příjemci jako města, obce, kraje, organizace zřízené či založené městem, nestátní neziskové organizace, školská a vzdělávací zařízení, kteří doloží souhlas města Děčín s realizací projektu v rámci IPRM (Integrovaného plánu rozvoje města) Děčín.

Celková alokovaná částka činí 25,6 mil. Kč.
Výše podpory ze Strukturálních fondů může dosáhnout až 85 %, zbývajících 15 % spolufinancují veřejné zdroje (tzn. město Děčín, z rozpočtu kraje, obcí a neziskových organizací).

Chcete se dozvědět více o výzvě č. 56 ROP SZ – Integrovaný plán rozvoje města Děčín/zóna centrum nebo se zeptat na dotační možnosti pro soukromý sektor? Kontaktujte specialisty z agentury CYRRUS ADVISORY, a.s.

Redakce Dotačních novin, Kateřina Čočková, @ katerina.cockova@cyrrusadvisory.cz, T: +420 538 705 778

Tags: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>