MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_128731115.jpg

Zveřejněny podrobnosti k operačnímu programu Podnikání a inovace pro...

shutterstock_135125720.jpg

Zaměstnanost o.s. dokončilo měření pracovní schopnosti u lékařů a...

Hasiči

Únor 26, 2015 Komentáře (2) Zobrazení : 18581 Soukromý sektor, Veřejný sektor

Dotace pro spolky dobrovolných hasičů

Hasiči, tahle výzva je přesně pro vás! V mnoha krajích ČR byly vyhlášeny výzvy k předkládání žádostí o dotaci na projekty, činnosti a vybavení spolků dobrovolných hasičů.

Získejte dotaci na mzdy nebo soutěže. V Olomouckém kraji mohou obce získat dotaci na činnosti, akce a projekty spolku hasičů. Dotaci je možné získat na pořádání hasičských soutěží, udržování tradic a v neposlední řadě i na mzdy a potřebné odvody nebo provoz kanceláře spojený s přípravou těchto akcí.

Dobrovolní hasiči a jejich volnočasové aktivity: Sbory dobrovolných hasičů obcí v Libereckém kraji mohou získat příspěvek na projekty neinvestičního charakteru (tedy na organizaci letních táborů a soustředění, pořádání soutěží dospělých a na celoroční činnost mladých hasičů).

V Plzeňském kraji je podporován nákup věcného vybavení a opravy požární techniky neinvestiční povahy. Žádosti o dotaci mohou podávat obce, které jsou zřizovatelem sboru dobrovolných hasičů (JSDHO). Obce mohou dále využít dotaci k nákupu a opravě cisternové automobilové stříkačky.

Investujte a inovujte: Obce na území Jihomoravského kraje mohou žádat o příspěvek na nákup a rekonstrukci požární techniky, nákup a opravy věcných prostředků požární ochrany či na výstavbu a rekonstrukci požárních zbrojnic.

Modernizace i rekonstrukce hasičských zbrojnic: Obce v Jihočeském kraji mohou rovněž získat finance na projekty investičního i neinvestičního charakteru. Dotaci je rovněž možné získat na pořízení mobilní požární techniky, čerpadla, nákup ochranných prostředků a na rekonstrukci a modernizaci požárních zbrojnic.

Chcete se dozvědět více o dotacích pro spolky dobrovolných hasičů? Kontaktujte specialisty z agentury CYRRUS ADVISORY, a.s.

Redakce Dotačních novin Alžběta Klimešová, @: Alzbeta.Klimesova@cyrrusadvisory.cz, T: + 420 538 705 750

Tags: ,

2 odpovědi na článek Dotace pro spolky dobrovolných hasičů

  1. Jaroslav Kašpárek napsal:

    Chtěl jsem se přihlásit k odběru dotačních novin pro veřejný sektor a nechce mě to zaregistrovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>