MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_151041824.jpg

Dotace na rekonstrukci výrobních areálů!

shutterstock_156263654.jpg

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

veřejná budova

Říjen 1, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 4143 Soukromý sektor

Dotační „akce“

Z ověřených zdrojů máme informace, že se v dohledné době chystá otevření poslední výzvy v programu Nemovitosti (OP PI 2007-2013), která umožní žadatelům získat dotaci na rekonstrukci výrobních areálů a hal. Ale protože takových zpráv jsme už zažili, rozhodli jsme se reagovat, a to neopakovatelnou akcí!

Pokud si vsadíte, že výzva bude ještě na poslední chvíli otevřena a opravdu se tak stane, zpracujeme vám veškeré dotační podklady* zdarma a budeme mít nárok pouze na odměnu za úspěšné získání dotace.

Máte-li zájem si ověřit Vaše možnosti, stačí kontaktovat níže uvedené konzultanty. Pokud splníte formální podmínky programu a výzva bude v roce 2014 opravdu vyhlášena, automaticky získáváte nárok na odměnu v podobě zpracování žádosti a její optimalizaci zcela ZDARMA.

Podmínka celé akce je podpis Předběžné smlouvy spolu s naší společností. Uvedený dokument není vázán žádnou platbou ze strany žadatele**, naopak zavazuje nás a to k tomu, že vám budeme hlídat relevantní výzvu pro projekt v případě, že nesplníte kritéria pro podání žádosti v tomto kole, případně pokud předmětná výzva nebude letos vyhlášena. Pro projekty, které splní vstupní kritéria, bude smlouva sloužit jako „voucher“ pro získání odměny.

Pro bližší informace kontaktujte naše konzultanty jakub.heidlberk@cyrrusadvisory.cz nebo radomir.ventus@cyrrusadvisory.cz

* Žádost o dotaci, přílohy dotačního charakteru. Nezahrnuje projektovou dokumentaci stavby a výběrové řízení.

** Detailní podmínky jsou uvedeny v předběžné smlouvě, respektive tomto odkazu v kolonce „Projekt“.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>