MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 02/2023

Dotacni.info

Dotační možnosti ze SFDI na rekonstrukci či výstavbu chodníků...

Dotační noviny_SS

Březen 1, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 829 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 02/2023

Vážení čtenáři,

v únorovém čísle Dotačních novin vás seznámíme s dalšími novinkami ze světa grantů a dotací. Jako vždy pro vás máme připraveno několik výzev.

Z více než 383 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor vybíráme výzvu, která se zaměřuje na komercializaci průmyslových inovativních řešení a růst a rozvoj malých a středních podniků. Dále vás informujeme o dotaci na modernizaci a výstavbu překladišť kombinované dopravy. Další výzva se týká Pardubického kraje, jejíž cílem je „nastartovat“ inovativní podnikatelské aktivity a poskytnout příležitost pro jejich realizaci. Poslední výzva, kterou vám přinášíme, je pro kraj Vysočina. Cílem tohoto programu je podpora inovačních aktivit podnikatelských subjektů vedoucích ke zvyšování jejich konkurenceschopnosti a k rozvoji aktivního inovačního prostředí regionu.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>