MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
brownfield

Vyhlášeny nové výzvy na výstavbu nebo rekonstrukci brownfieldů

Dotační noviny_SS

Dotační noviny pro soukromý sektor 02/2023

Dotační noviny_VS

Březen 1, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 768 Dotační Noviny, Veřejný sektor

Dotační noviny pro veřejný sektor 02/2023

Vážení čtenáři,

v únorovém čísle Dotačních novin vás seznámíme s dalšími novinkami ze světa grantů a dotací. Jako vždy pro vás máme připraveno několik výzev. Nejprve si můžete přečíst článek o zajímavé dotaci ze Státního fondu podpory investic, která je určena na revitalizaci brownfieldů či výstavbu nových budov na jejich původním místě.

Z více než 538 aktuálně otevřených výzev pro veřejný sektor vybíráme výzvu, která se zaměřuje na odborné učebny středních škol, podpora je zaměřena na modernizaci a vybavení učeben. Dále vás informujeme o dotaci na rozvoj infrastrukturní základny pro oblast výzkumu, vývoje a inovací v ČR. Poslední výzvu, kterou vám představíme, je podpora oběhového hospodářství. Výzva podporuje projekty třídění, dotřiďování, materiálové přeměny, chemické recyklace odpadů moderními způsoby, které v dnešní době nejsou v provozech běžné.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>