MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační-novin

Dotační noviny pro veřejný sektor 03/2023

Dotacni.info

Dotace na rekonstrukci veřejných budov či místních komunikací

Dotační-noviny

Duben 3, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 577 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 03/2023

Vážení čtenáři,

zima pomalu, ale jistě končí a vy se v aktuálním jarním březnovém čísle Dotačních novin můžete těšit na další porci informací z oblasti grantů a dotací. Jako vždy pro vás máme připraveno několik zajímavých výzev.

Z více než 443 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor vybíráme výzvu, která se zaměřuje na podporu výzkumu a vývoje nových produktů, výrobních postupů a služeb a jejich využívání pro vlastní podnikatelskou činnost. Dále vás informujeme o dotaci na podporu rozvoje celého dopravního systému a všech druhů dopravy, tj. pozemní, vodní a letecké, včetně všech typů dopravních prostředků. Další výzva podporuje realizaci vzdělávacích kurzů spojených s rozvíjením znalostí, schopností a dovedností vyžadovaných pro výkon určitého povolání. Poslední výzva, kterou vám přinášíme, je zaměřena na podporu nákupu poradenských služeb za účelem získání certifikátů nebo zpracování hodnocení vodního hospodářství.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>