MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotacni.info

Dotační možnosti ze SFDI na rekonstrukci či výstavbu chodníků...

Dotační-noviny

Dotační noviny pro soukromý sektor 03/2023

Dotační-novin

Duben 3, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 531 Dotační Noviny, Veřejný sektor

Dotační noviny pro veřejný sektor 03/2023

Vážení čtenáři,

zima pomalu, ale jistě končí a vy se v aktuálním jarním březnovém čísle Dotačních novin můžete těšit na další porci informací z oblasti grantů a dotací. Jako vždy pro vás máme připraveno několik zajímavých výzev. V úvodu Dotačních novin si tak můžete přečíst nejnovější článek, který je zaměřen na rekonstrukci či výstavbu chodníků nebo cyklostezek.

Z více než 466 aktuálně otevřených výzev pro veřejný sektor vybíráme výzvu, která se zaměřuje podporu výstavby veřejných budov v pasivním energetickém standardu nebo tzv. plusových budov, které vyrobí více energie, než samy spotřebují. Dále vás informujeme o dotaci na rekonstrukce a inovace soustav veřejného osvětlení měst a obcí za účelem dosažení úspory elektrické energie. Poslední výzva, kterou vám přinášíme je směřována na podporu revitalizace, modernizace a dostupnost stávajícího veřejného prostranství ve vazbě na zelenou infrastrukturu.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>