MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 04/2022

Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 05/2022

Dotační noviny_SS

Červen 1, 2022 Komentáře (0) Zobrazení : 1173 Dotační Noviny

Dotační noviny pro soukromý sektor 05/2022

Vážení čtenáři,

v úvodu Dotačních novin pro soukromý sektor s vámi sdílíme článek týkající se výzvy I. Úspory vody v průmyslu z komponenty 2.7 Cirkulární ekonomika, recyklace a průmyslová voda z Národního plánu obnovy. V článku shrnujeme vše, co byste o této výzvě měli vědět a přibližujeme náležitosti, na které byste neměli zapomenout, pokud se pustíte do přípravy projektu.

Následně z více než 316 aktuálně otevřených výzev představujeme program TREND a jeho 6. veřejnou soutěž, který podporuje zvýšení mezinárodní konkurenceschopnosti podniků, především rozšířením jejich trhů v zahraničí, pronikáním na trhy nové či posunem výše v globálních hodnotových řetězcích. Dále referujeme o výzvě I. Modernizace distribuce tepla v systémech dálkového vytápění a závěr Dotačních novin je věnován CzechInvestu a jeho podnikatelskému inkubátoru ESA BIC Czech Republic, jehož cílem je pomoci začínajícím podnikatelským projektům při jejich vstupu na trh doma i v zahraničí.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>