MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační-novin

Dotační noviny pro veřejný sektor 05/2023

Dotačni.info

Dotace na energetické úspory veřejných budov

Dotační-noviny

Červen 1, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 664 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 05/2023

Vážení čtenáři,

s příchodem teplejších dnů a rozkvétající přírody přichází i nové květnové vydání Dotačních novin, plné inspirace a dotačních tipů. Bez ohledu na to, zda si užíváte radosti z probouzejícího se jara nebo se soustředíte na plnění svých pracovních úkolů, přinášíme vám pečlivě vybraný přehled zajímavých výzev. Přečtěte si o nejnovějších trendech, inovacích a inspirativních projektech, které nás obklopují, a nechte se inspirovat pro další úspěšné měsíce.

V úvodu Dotačních novin si tak můžete přečíst nejnovější článek, který je zaměřený na dotační příležitosti pro společnosti působící v oblasti finančních technologií.

Dále jsme z více než 339 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor vybrali několik zajímavých dotačních titulů. Prvním z nich je výzva zaměřená na poskytování podpory pro zvýšení počtu podniků disponujících infrastrukturou pro výzkum a vývoj a také pro rozvoj a posílení jejich výzkumných a inovačních schopností. Dalším je výzva na podporu společných projektů českých subjektů a zahraničních partnerů v oblasti aplikovaného výzkumu. Poslední zmíněnou výzvou je podpora výkonu praktického vyučování žáků partnerských středních škol a praktické přípravy studentů partnerských vyšších odborných a vysokých škol. Tato podpora poskytována prostřednictvím spolupráce s odborně zaměřenými malými a středními podniky, které přispívají k praktickému rozvoji a přípravě mladých talentů.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>