MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotacni.info

Dotace a zvýhodněné úvěry na výstavbu bytů pro obce

Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 07/2023

Dotační noviny_SS

Červenec 31, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 521 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 07/2023

Vážení čtenáři,

abychom vám zpříjemnili tyto parné letní měsíce, přinášíme nový newsletter plný osvěžujících dotačních tipů. V červencovém vydání našich Dotačních novin z více než 336 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor představujeme tři nové zajímavé dotační tituly a jeden starší, u kterého bude předčasně ukončen sběr žádostí, a domníváme se, že by tato informace neměla uniknout vaší pozornosti.

Prvním z těch nových dotačních titulů je výzva zaměřená na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací v oblasti životního prostředí. Další výzva má za cíl podpořit vybudování a rozšíření kapacit pro zpracování kompostu, ale také pořízení techniky sloužící pro jeho koncové zpracování. Dále vás informujeme o podpoře nákupu nových elektrovozidel pro poskytovatele sociálních služeb. V závěru naleznete shrnutí ke končící dotaci na opatření přispívající k úspoře konečné energie. Nepromeškejte tuto příležitost!

Veškeré dotační příležitosti a stovky otevřených výzev naleznete s předstihem v naší aplikaci VIP Dotační manager.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení a příjemně strávenou druhou půlku prázdnin vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>