MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
článek (4)

Dotace na rekonstrukci či výstavbu prostor pro zájmové, neformální...

Dotační-novin

Dotační noviny pro veřejný sektor 10/2023

Dotační-noviny

Listopad 1, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 377 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 10/2023

Vážení čtenáři,

s příchodem podzimu máme pro vás připraveno nové říjnové vydání Dotačních novin, které vás opět zavede do světa dotačních možností. V úvodu tohoto čísla jsme pro vás připravili dva články. První z nich se bude věnovat tématu dotací pro robotizaci, automatizaci a digitalizaci firem v menších obcích a městech, zatímco druhý článek se bude zabývat výběrovým řízením malého rozsahu.

Dále jsme z více než 475 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor vybrali několik zajímavých dotačních titulů. Prvním z nich je výzva zaměřená na malé a střední podniky, ve které je možné pořídit nové stroje, technologické zařízení, vybavení, SW řešení, IT infrastrukturu a služby. Druhá a zároveň poslední výzva se týká podpory profesního vzdělávání a rekvalifikace zaměstnanců ve firmách zasažených transformací. Tato výzva je podporována Moravskoslezským krajem, Ústeckým krajem a Karlovarským krajem.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>