MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Nový program na likvidaci škod po povodních

Nový program na likvidaci škod po povodních

Komunitární program LIFE – Výzva na podporu integrovaných projektů

Komunitární program LIFE – Výzva na podporu integrovaných projektů

otační program Finanční pomoc při obnově území Plzeňského kraje postiženého pohromou

Červenec 9, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 2571 Soukromý sektor, Veřejný sektor

Dotační program Finanční pomoc při obnově území Plzeňského kraje postiženého pohromou

Plzeňský kraj vyhlásil dotační program “Finanční pomoc při obnově území Plzeňského kraje postiženého pohromou“, jehož účelem je finanční pomoc při obnově základních funkcí v území kraje se zvláštním zřetelem na obnovu základních funkcí zajišťovaných obcemi na území kraje v rámci řádného výkonu veřejné správy.

Finanční pomoc je určena na obnovu majetku sloužícího k zabezpečení základních funkcí v území kraje, který byl v důsledku pohromy zničen či poškozen v takové míře, že není způsobilý k řádnému plnění určené základní funkce. Majetkem sloužícím k zabezpečení základních funkcí v území je majetek, který bezprostředně slouží k dopravě, hospodářským činnostem, bydlení, s výjimkou staveb pro individuální rekreaci, k zajištění podmínek potřebných pro udržitelný rozvoj nebo jako technická infrastruktura a občanské vybavení nebo ten majetek, který je součástí národního kulturního pokladu, předmětem ochrany v rámci památkové rezervace nebo památkové zóny.

Žádosti o finanční podporu lze podávat od 22.1.2014 do 31.12.2014. Finanční pomoc lze poskytnout až do výše 70 % nákladů, jež je nezbytné vynaložit na obnovu majetku. Pouze v případech hodných zvláštního zřetele může být pomoc poskytnuta až do výše 100 % nákladů.

Chcete se dozvědět víc o výzvě Finanční pomoc při obnově území Plzeňského kraje postiženého pohromou v roce 2014, nebo se zeptat na možnosti dotací? Kontaktujte specialisty z agentury CYRRUS ADVISORY, a.s.

Redakce CYRRUS ADVISORY, a.s., Lucie Tomčíková, @: lucie.tomcikova@cyrrusadvisory.cz, T: +420 210 028 452.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>