MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Mapa ČR

Nejzajímavější krajské dotace

shutterstock_148456595.jpg

ROP SM 2.3.1 Fyzická revitalizace území

Dotace z oblasti sportu

Leden 30, 2015 Komentáře (0) Zobrazení : 5766 Soukromý sektor, Veřejný sektor

Nejnovější dotační příležitosti z oblasti sportu

Plánujete zorganizovat volnočasovou aktivitu pro děti a mládež? Potřebuje Vaše sportoviště modernizaci? Pak právě pro Vás jsou určeny následující řádky, na kterých Vám přinášíme informace o krajských dotacích z oblasti sportu. Během ledna jich bylo vyhlášeno hned několik v různých krajích.

Kraj Vysočina vydal pro rok 2015 výzvu na podporu jednorázových volnočasových a sportovních aktivit se zaměřením na děti a mládež i na širokou veřejnost. Dotace bude poskytována v rozmezí 5 -50 tis. Kč na dětské karnevaly, závody, poháry, akce pro rodiny, rodiče s dětmi apod. Další výzva je zaměřena na podporu dlouhodobých sportovních aktivit. V kraji je dále vyhlášen program Sportoviště, který je určen na drobnou údržbu (nátěry, drobná stavební údržba) a na výstavbu, modernizaci a rekonstrukci sportovních zařízení.

V Ústeckém kraji je aktuálně vyhlášen Program Sportu, v rámci kterého můžete získat dotaci na pořádání sportovních akcí, sportovní soustředění pro děti a mládež nebo na materiálně technické vybavení sportovních organizací. Žádosti je možné předkládat do 10. 2. 2015. Na jeden projekt získáte minimálně 30 tis. Kč.

Zkvalitňování sportovního prostředí je výzva určená pro Jihomoravský kraj. Příspěvky je možné využít na opravu a údržbu sportovišť (zejména střech, sociálních zařízení) a na provozní výdaje dopravy, ubytování, pojištění majetku apod. Příjem žádostí potrvá do 28. 2. 2015. Způsobilými žadateli jsou právnické osoby, jejichž náplní jsou činnosti v oblasti tělovýchovy a sportu, nikoliv však obce či příspěvková organizace zřizovaná obcí.

Zlínský kraj vydal novou výzvu k podávání žádostí o dotace na podporu jednorázových akcí v oblasti mládeže a sportu. Dotaci mohou využít právnické osoby (kromě obcí a svazku obcí). Spolky ve Zlínském kraji mohou získat dotaci na sportovní přípravu vrcholových sportovců.

V Plzeňském kraji je dotaci poskytována na vybudování a modernizaci sportovišť ve vlastnictví obcí, škol nebo spolků působících v oblasti tělovýchovy a sportu. Žádosti je možné podávat do 18. 2. 2015.

Chcete se dozvědět více o krajských dotacích? Kontaktujte specialisty z agentury CYRRUS ADVISORY, a.s.

Redakce Dotačních novin Alžběta Klimešová, @: Alzbeta.Klimesova@cyrrusadvisory.cz, T: + 420 538 705 750

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>