MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Sportovní_hala

Dotace na rekonstrukci či výstavbu sportovní infrastruktury

Dum

Dotace na výstavbu či rekonstrukci dostupného bydlení pro seniory

Knihovna

Leden 28, 2021 Komentáře (0) Zobrazení : 516 Veřejný sektor

Podpora rekonstrukce veřejných budov pro obce a města nad 3 000 obyvatel

Ještě před několika lety byla podpora z národních zdrojů určena primárně obcím do 3 000 obyvatel. Situace se ale mění a postupně dochází k rozšíření nabídky dotací i pro obce mezi 3001 – 10 000 obyvateli. Této cílové skupině žadatelů vychází vstříc výzva z ministerstva pro místní rozvoj, ze které je možné podpořit projekty zaměřené na rekonstrukci či přestavbu veřejných budov.

Z dotace je možné podpořit rekonstrukci či přístavbu objektů, konkrétně kulturních domů, sídel obecních úřadů, škol, knihoven či multifunkčních budov. V rámci projektu je možné zafinancovat i zateplení, výměnu oken či otopné soustavy za podmínek, že budou tyto práce součástí komplexnější rekonstrukce v rámci žádosti.

Výše dotace činí 70 % z celkových způsobilých výdajů a maximálně je možné získat 20 mil. Kč. Doba udržitelnosti projektu je 5 let. Příjem žádostí probíhá do 5. března 2021 do 12 hodin. Celkové vyčleněné finanční zdroje na tuto výzvu činí 600 mil. Kč. Určitě stojí za zmínku, že akce může být spolufinancována z kraje či jiných národních programů až do celkové výše 85 % ze způsobilých výdajů.

Máte projekt, který by mohl dané podmínky splňovat? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám bezplatně zkonzultujeme Vaši šanci na dotaci.

Redakce Dotačních novin, T: 777 481 926, @: info@dotacni.info

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>