MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Price_VŘ

Proč soutěžit dodavatele v rámci OPPIK i když nemám...

Fotbal_clanek

Dotace na vybudování hřišť či tělocvičen pro obce mezi...

COVID

Červen 24, 2020 Komentáře (0) Zobrazení : 2335 Naše názory na dotace, Podnikání a inovace, Soukromý sektor, Veřejný sektor, Zaměstnanost

Program Antivirus versus další dotace

COVID-19 výrazně zasahuje také do realizovaných dotačních projektů. Doporučujeme si dávat velký pozor na takzvané dvojí financování.

Pokud jste využili na úhradu části mzdových nákladů vybraných zaměstnanců programu Antivirus A/B, není možné náklady na tyto zaměstnance uplatňovat v jiných programech, tedy například  čerpat mzdové příspěvky z úřadu práce či podporu z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost nebo v daném období zaměstnance školit v rámci programu OP Zaměstnanost.

V současné době zjišťujeme, jaký dopad má na dotované projekty využití programu Antivirus C, který umožňuje odpuštění platby pojistného za zaměstnavatele.

Níže naleznete odkazy se zajímavými odpověďmi:

OP Zaměstnanost – Antivirus C – na vzdělávané osoby je možné čerpat podporu z programu Antivirus C.
Tisková zpráva MPSV – Antivirus C
OP Zaměstnanost – dětské skupinyzákaz využití jakéhokoliv programu Antivirus!

Pokud disponujete aktuálními informacemi týkajícími se uvedené problematiky, budeme rádi za jejich zaslání. Následně je na této stránce aktualizujeme.

Redakce Dotačních novin, T: 538 705 776, @: info@dotacni.info

Total Score

Tags: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>