MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_78829726.jpg

EMBO na podporu excelence ve vědě

Farmer_plowing_in_Fahrenwalde,_Mecklenburg-Vorpommern,_Germany

Národní dotace pro venkov a zemědělce na rok 2015...

800px-Praha,_Radotin_-_verejne_prostranstvi_v_ulici_Vaclava_Baleho

Prosinec 8, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 4944 Soukromý sektor, Veřejný sektor

Programy podpory bydlení pro rok 2015

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu z programu Podpora bydlení pro rok 2015. Program je rozdělen na 3 podprogramy, ve kterých mohou vhodnou podporu nalézt jak fyzické a právnické osoby, tak obce. Výzva bohužel nepodporuje výstavbu podporovaných bytů. Žádosti je možné podávat do 16.2.2015.

Program je rozdělen na 3 podprogramy:

Podprogram regenerace bytových sídlišť
Cílem tohoto programu je poskytování dotací obcím na regeneraci veřejného prostranství panelového sídliště o celkovém počtu nejméně 150 bytů. Dotace je poskytována až do výše 70 % rozpočtových nákladů, nejvýše však 4 mil. Kč.

Podprogram podpora výstavba technické infrastruktury
Cílem podpory je rozšířit nabídku zainvestovaných pozemků pro následnou výstavbu bytových domů, rodinných domů nebo bytových a rodinných domů. Výše dotace pro obec je 50 tis. Kč na 1 byt následně postavený na pozemcích zainvestovaných z programu.

Podprogram podpora oprav domovních olověných rozvodů
Cílem podpory je zkvalitnění bytového fondu výměnou domovních olověných rozvodů. Tím se docílí snížení obsahu olova v pitné vodě. Dotace je poskytována fyzickým i právnickým osobám, a to v maximální výši 20 tis. Kč na 1 bytovou jednotku.

Chcete se dozvědět více o výzvě Podpora bydlení 2015 nebo se zeptat na další dotační možnosti pro soukromý či veřejný sektor? Kontaktujte specialisty z agentury CYRRUS ADVISORY, a.s.

Redakce Dotačních novin Kateřina Čočková, @: katerina.cockova@cyrrusadvisory.cz, T: +420 538 705 778

Zdroj

Tags: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>