MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Fotka Stroj

Dotace na stroje, ještě z PO 2007-2013!

shutterstock_147596915

Jaké projekty budou podporovány v oblasti přírody a krajiny?

newspapers-444450_1280

Srpen 26, 2015 Komentáře (0) Zobrazení : 3507 Soukromý sektor, Veřejný sektor

Srpnové elektronické dotační noviny v oběhu!

Právě dnes bylo vydáno osmé číslo letošních dotačních novin. Tradičně se jednalo o číslo pro soukromý sektor a druhé vydání pro veřejný/neziskový.

A o čem, že jsme psali?

O dotacích na tvorbu a změny územních plánů, dále zcela novém dotačním programu na podporu pořádání příměstských táborů pro děti nebo příspěvek na dopravu dětí do školy a ze školy.
Představili jsme dotační tituly na podporu hospodaření v lesích a nákup lesnické infrastruktury, či program na likvidaci ekohavárií a odstraňování černých skládek.
Podnikatelé ze zpracovatelského sektoru by se měli určitě podívat na mimořádnou výzvu z programu Rozvoj. Na dotační podporu se mohou těšit také takzvaní sociální podnikatelé, kteří zaměstnávají osoby znevýhodněné na trhu práce.

Vyhlášeny byly dále dotace na podporu zemědělských podniků a výzkumných aktivit v oblasti zemědělství, rybolovu, potravinářství, vodního a lesního hospodářství.

Na konkrétní znění dotačních novin se můžete podívat v našem archivu.

Pevné nervy s dotacemi přeje za redakci dotačních novin, Ing. Alžběta Klimešová, T: 538 705 750, @: alzbeta.klimesova@cyrrusadvisory.cz

Tags:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>