MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_11343424.jpg

Rozvoj infrastruktury sociálních služeb

shutterstock_148264052.jpg

Operační program Životní prostředí 2014-2020

800px-Radotínský_most,_zastavená_doprava

Září 29, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 3629 Veřejný sektor

Státní fond dopravní infrastruktury: Pravidla pro poskytování příspěvků na „Nové technologie“

Dotace ze Státního fondu dopravní infrastruktury, je poskytována na průzkumné a projektové práce, studijní a expertní činnosti zaměřené na výstavbu, modernizaci a opravu silnic a dálnic, dopravně významných vnitrozemských vodních cest a celostátních či regionálních drah. Příjemcem mohou být organizační složky stáu, státní příspěvkové organizace a státní organizace, které hospodaří s majetkem státu majícím povahu dopravní infrastruktury.

Státní fond dopravní infrastruktury schválil dne 22.9.2014 pravidla pro předkládání a hodnocení projektů příspěvkových programů pro rozpočet roku 2015. Dotace na průzkumné a projektové práce, studijní a expertní činnosti zaměřené na výstavbu, modernizaci a opravy silnic a dálnic, dopravně významných vnitrozemských vodních cest a staveb celostátních a regionálních drah, jsou určené pro organizační složky státu, státní příspěvkové organizace, státní organizace, které hospodaří s majetkem státu majícím povahu dopravní infrastruktury, osoby provádějící výstavbu, modernizaci, opravy a údržbu silnic.

Výše příspěvku pro vybraný projekt je stanovena maximálně na 75 % nákladů projektu realizovaného v roce 2015. Příspěvek může být poskytnut až do výše 100 % nákladů projektu realizovaného v roce 2015 organizacím a institucím, které jsou zřizovány státem, nebo jejichž rozpočet je vázán na příjmy ze státního rozpočtu.

Žádosti mohou být podávány do 31.1.2015. Do dvou měsíců od této lhůty vybere a doporučí hodnotitelská komise projekty pro poskytnutí příspěvku. Hodnocení projektů se bude rámcově provádět skrze následující kritéria: prospěšnost projektu, přínosy nových postupů a technologií, úspora nákladů vyplývající z nových postupů, přínosy v oblasti bezpečnosti a spolehlivosti dopravní infrastruktury.

Chcete se dozvědět více o výzvě SFDI: Pravidla pro poskytování příspěvků na “ Nové technologie“, nebo se zeptat na dotační možnosti pro soukromý sektor? Kontaktujte specialisty z agentury CYRRUS ADVISORY, a.s.

Redakce Dotačních novin, Michal Dufek, @: michal.dufek@cyrrusadvisory.cz, T: +420 538 705 730.

Tags:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>