MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_103337048.jpg

Program MEDIA na podporu distribuce evropských filmů

original.ikaroslogo

Květen 2, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 3053 Soukromý sektor, Veřejný sektor

Zaměstnanost o.s. dokončilo realizaci projektu IKAROS

Občanské sdružení Zaměstnanost o.s. dokončilo 30. dubna 2014 realizaci projektu IKAROS. Cílem projektu IKAROS bylo vytvoření nových pracovních míst ve stavebnictví a jejich obsazení nezaměstnanými uchazeči o zaměstnání do 25-ti let věku s nízkou úrovní kvalifikace.

Účastníci projektu z dotčené cílové skupiny získali profesní kvalifikaci a praxi v oborech, o které je mezi stavebními firmami zájem. Jednalo se o kvalifikace v oboru zedník, montér suchých staveb a podlahář. V rámci projektu byla pro účastníky vytvořena nová pracovní místa u spolupracujících stavebních firem. Projekt IKAROS propojil uchazeče o zaměstnání s aktuální poptávkou stavebních firem po zaměstnancích.

IKAROS je grantový projekt realizovaný na základě výzvy č. 75 OP Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ), oblast podpory 3.3 – Integrace sociálně vyloučených skupin na trh práce.Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Více informací o projektu IKAROS získáte na www.zamestnanost.info.
 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>