MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
800px-Fishing_Lake_Ohrid

Novinky z Programu rozvoje venkova a OP Rybářství

Výběrové řízení

Výpočet ratingu finančního zdraví v OPPI

uvodni-screen

Červen 3, 2015 Komentáře (0) Zobrazení : 3362 Naše názory na dotace, Soukromý sektor, Veřejný sektor

Dotační Manager: nové funkce pro ještě výkonnější aplikaci

Společnost CYRRUS ADVISORY provozuje již několik měsíců webovou aplikaci Dotační Manager. Díky její obsáhlé databázi dotačních výzev a snadnému používání slaví úspěch. Aplikaci vyzkoušelo již více než 2 000 uživatelů a stále přibývají další.

Nejpopulárnější služba Dotační Sonar přináší předplatitelům z řad soukromého, veřejného i neziskového sektoru průměrně 20 nových výzev každý týden. Celkem si můžou vybírat z více jak 150 výzev pro každý sektor a služba Dotační Sonar je tak nejkomplexnější databází dotačních příležitostí v České republice.

Tým CYRRUS ADVISORY denně pomáhá uživatelům s lepší orientací ve světě dotací, a k tomu patří i neustálé vylepšování aplikace. Dotační Manager nově umožňuje třídit výzvy podle množství parametrů. Uživatel si tak snadno seskupí výzvy ze svého kraje či města a snáz najde to, co hledá. Pokročilejší funkci vyhledávání využijí především lidé, kteří už alespoň rámcově vědí, na co chtějí získat dotaci. Stačí zadat specifické slovo do vyhledávacího pole a vybrat si ze zúženého výčtu dotačních výzev.

Nové funkce stále připravujeme. Uživatelé se můžou již teď těšit na další parametry zahrnuté v databázi, podle kterých snadněji najdou to, co hledají. Připravujeme také interaktivního průvodce, který usnadní používání aplikace zejména prvně příchozím.

Ještě neznáte aplikaci Dotační Manager? Přihlašte se do demoverze a vyzkoušejte si jí nezávazně.

 

 


Za redakci Dotačních novin Tomáš Arnot, tomas.arnot@cyrrusadvisory.cz; +420 538 705 731

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>