MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační-novin

Dotační noviny pro veřejný sektor 11/2023

Dotační.info

Nové dotace na vznik fotovoltaických elektráren ve vlastnictví obcí

Dotační noviny_SS

Prosinec 1, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 611 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 11/2023

Vážení čtenáři,

s chladnějším obdobím vám přinášíme explozi inspirace v našem nejnovějším listopadovém vydání Dotačních novin, které vás opět zavede do světa dotačních možností. V úvodu tohoto čísla jsme pro vás připravili dva články. První z nich se bude věnovat tématu úspor energie, zatímco druhý článek se bude zabývat efektivním nakupováním prostřednictvím výběrových řízení.

Dále jsme z více než 499 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor vybrali několik zajímavých dotačních titulů. První z nich je zaměřen na dotování energetických posudků a pomoc s přípravou energeticky úsporných projektů. Dále představujeme možnost podpory třídících systémů pro separaci odpadů. Výzva se zaměřuje na výstavbu a modernizaci třídicích a dotřiďovacích linek (s navýšením kapacity) pro separaci ostatních odpadů.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>