MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Výzvy na rekonstrukci či navýšení kapacit MŠ z IROPu byly vyhlášeny

Podpora nových dětských skupin pro neziskový sektor formou dotace...

Dotační noviny_SS

Dotační noviny pro soukromý sektor 11/2023

Dotační-novin

Prosinec 1, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 481 Dotační Noviny, Veřejný sektor

Dotační noviny pro veřejný sektor 11/2023

Vážení čtenáři,

s chladnějším obdobím vám přinášíme explozi inspirace v našem nejnovějším listopadovém vydání Dotačních novin, které vás opět zavede do světa dotačních možností. V úvodu Dotačních novin si tak můžete přečíst nejnovější článek, který je zaměřený na podporu nových dětských skupin v neziskovém sektoru formou dotace na výstavbu či rekonstrukci objektu.

Dále jsme z více než 671 aktuálně otevřených výzev pro veřejný sektor vybrali výzvu zaměřenou na podporu zakládání energetických společenství. Rovněž bychom vás rádi informovali o dotaci, která podporuje výstavbu vodovodů včetně navýšení kapacity úpraven vody. Poslední výzva, kterou vám přinášíme, se zaměřuje na podporu rekonstrukcí, výstaveb nových objektů a zařízení, a stavebních úprav, které přispějí k vytvoření optimálních podmínek pro kvalitní poskytování sociálních služeb.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>