MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Životní prostředí

Dotace na odstraňování starých ekologických zátěží

Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 12/2022

Dotační noviny_SS

Leden 3, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 961 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 12/2022

Vážení čtenáři,

s nastupujícím novým rokem jsme opět nezaháleli a připravili přehled zajímavých dotačních tipů na podporu vašich projektů. V úvodu Dotačních novin si tak můžete přečíst nejnovější článek z našeho pera, kde jsme tentokrát zabrousili do zveřejněného harmonogramu plánovaných výzev Operačního programu Životní prostředí 2021–2027 na rok 2023, konkrétně na 34. a 35. výzvu. Výzvy se společně doplňují a jejich cílem je pomoci trvalému odstranění znečištění horninového prostředí a tedy odstraňování starých ekologických zátěží.

Dále z více než 409 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor vybíráme výzvu Ministerstva kultury, která je určena vlastníkům kulturních památek a kde je možné získat dotaci na obnovu památkových objektů, jako jsou např. chalupy či zámečky. Dále vás informujeme o výzvě Agentury ochrany přírody a krajiny ČR, která vypsala výzvu na podporu přírodních stanovišť a druhů a péče o nejcennější části přírody a krajiny. Poslední výzva, kterou vám představujeme, je zacílena do Libereckého kraje a jedná se o podporu zemědělství, včelařství a lokální produkce.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení a úspěšný vstup do nového roku 2023 vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>