MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotacni.info

Co přinese novela zákona o zadávání veřejných zakázek

Dotační-noviny

Dotační noviny pro soukromý sektor 06/2023

Dotační-novin

Červen 30, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 638 Dotační Noviny, Veřejný sektor

Dotační noviny pro veřejný sektor 06/2023

Vážení čtenáři,

s nástupem letních prázdnin víme, že se mnozí z vás těšíte na zaslouženou dovolenou, nicméně ani během letních měsíců vám neuniknou novinky ze světa dotačních výzev. V červnovém vydání našich Dotačních novin vám přinášíme nejnovější trendy, inovace a inspirativní projekty, které stojí za pozornost. Nechte se inspirovat a připravte se na úspěšné letní měsíce plné možností.

V úvodu Dotačních novin si tak můžete přečíst nejnovější článek, který je zaměřený na energetické úspory veřejných budov.

Dále jsme z více než 464 aktuálně otevřených výzev pro veřejný sektor vybíráme výzvu zaměřenou na podporu projektů výstavby čistíren odpadních vod a rozvoje kanalizace. Hlavním cílem je intenzifikovat čistící procesy v čistírnách odpadních vod, aby bylo dosaženo efektivního odstraňování specifického znečištění. Dále bychom vás rádi informovali o dotaci, která podporuje vybudování, modernizaci a vybavení odborných prostorů souvisejících s přírodními vědami, polytechnickým vzděláváním, cizími jazyky a práci s digitálními technologiemi. Poslední výzva, kterou vám přinášíme, je zaměřená na revitalizaci kulturních památek a také na vybavení městských a obecních muzeí.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>