MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační noviny_SS

Dotační noviny pro soukromý sektor 08/2023

Dotacni.info

Dotace na úsporu spotřeby a optimalizaci využívání vody v...

Dotační-novin

Září 1, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 564 Dotační Noviny, Veřejný sektor

Dotační noviny pro veřejný sektor 08/2023

Vážení čtenáři,

s velkou radostí a stále pečlivě pro vás sledujeme všechny dotační příležitosti. A tak není překvapením, že i v tomto srpnovém čísle Dotačních novin jsme připravili několik zajímavých výzev. V úvodu tohoto čísla si můžete přečíst nejnovější článek, který se zaměřuje na to, jak získat dotaci ve výzvách IROP.

Dále jsme z více než 488 aktuálně otevřených výzev pro veřejný sektor vybrali výzvu zaměřenou na podporu jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí na stavbu nebo rekonstrukci požární zbrojnice. Informujeme vás také o dotaci, která podporuje tvorbu nových a obnovu stávajících přírodě blízkých vodních prvků v krajině. Poslední výzva, kterou vám přinášíme, je zaměřená na podporu zajištění rovného přístupu ke zdravotní péči a posílení odolnosti systémů zdravotní péče, včetně primární péče a podpory přechodu od institucionální péče k rodinně a komunitně založené péči.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>