MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotacni.info

Jak získat dotaci ve výzvách v IROP, kde rozhoduje...

Dotační-novin

Dotační noviny pro veřejný sektor 08/2023

Dotační noviny_SS

Září 1, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 492 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 08/2023

Vážení čtenáři,

s velkou radostí a stále pečlivě pro vás sledujeme všechny dotační příležitosti. V srpnovém čísle Dotačních novin si tak můžete přečíst o dlouho očekávaných výzvách v oblasti obnovitelných zdrojů energie a dalších inspirativních dotačních titulech a programech, které pro vás máme v tomto newsletteru připravené.

Z více než 335 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor jsme vybrali několik zajímavých dotačních titulů. Prvním z nich je výzva zaměřená na podporu rozvoje malých vodních elektráren prostřednictvím výstavby a modernizace. Dalším je výzva vyhlášená na podporu technologií na úpravu bioplynu na biometan a jeho vtláčení do distribuční sítě. Dále vás informujeme o programu THÉTA 2. Jedná se o podporu transformace a modernizace energetického sektoru prostřednictvím podpory projektů výzkumu, vývoje a inovací v této oblasti. Poslední zmíněný dotační titul se věnuje podpoře malých a středních podniků prostřednictvím pořízení nových strojů, technologických zařízení, SW řešení, IT infrastruktury a služeb. Pro jednotlivá území jsou konkrétní výzvy vyhlašovány prostřednictvím místních akčních skupin (MAS).

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>