MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační.info

Dotace na výstavbu či rekonstrukci chodníků, vjezdů do obce...

Dotační-noviny

Dotační noviny pro soukromý sektor 5/2024

Dotační-novin

Květen 31, 2024 Komentáře (0) Zobrazení : 368 Dotační Noviny, Veřejný sektor

Dotační noviny pro veřejný sektor 5/2024

Vážení čtenáři,

vítejte u květnového vydání našich dotačních novin. V tomto čísle pro vás máme zajímavý článek, který je zaměřený na dotace na výstavbu nebo rekonstrukci chodníků, vjezdů do obce či zastávek veřejné dopravy.

Z více než 580 aktuálně otevřených výzev pro veřejný sektor jsme vybrali výzvu zaměřenou na podporu zpracování projektové dokumentace pro záměry sociálního či dostupného nájemního bydlení. Druhá výzva se zaměřuje na podporu budování nových dětských skupin, ať už zcela novou výstavbou, nákupem či rekonstrukcí budov. Dále je zde výzva určena na podporu regionů ITI Brněnské a Mladoboleslavské aglomerace, která se soustředí na tvorbu nových a obnovu stávajících přírodě blízkých vodních a vegetačních prvků (včetně opatření proti větrné a vodní erozi a skladebných prvků ÚSES) v krajině včetně sídel. Poslední výzva, kterou vám přinášíme, je zaměřená na podporu rozvoje a dostupnosti komunitní psychiatrické péče na území Karlovarského, Ústeckého, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického, Olomouckého, Moravskoslezského a Zlínského kraje.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>