MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_149825354.jpg

Nadace táta a máma – pomoc znevýhodněným dětem

shutterstock_152470448.jpg

Nový nástroj pro malé a střední podniky k získání...

digitalni-zrcadlovka

Červenec 29, 2014 Komentáře (0) Zobrazení : 4711 Soukromý sektor

Soutěž Ministerstva pro místní rozvoj „Vyfoť projekt“ o digitální zrcadlovku

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo fotografickou soutěž, které se může zúčastnit každý, bez ohledu na to, zda je zkušeným fotografem, či úplným začátečníkem. Předmětem soutěže jest co možná nejlepší zachycení jednoho z více než 60 tisíc projektů, které byly realizovány za pomoci fondů Evropské unie.

V uplynulém období (2007 – 2013) znamenají takto realizované projekty, se kterými se má touto cestou každý možnost seznámit, celkovou částku více než 700 miliard Kč.

Soutěž obsahuje několik kategorií o značkové fotoaparáty. Mimo vedlejší kategorie, kterými jsou „Nejaktivnější fotograf/ka“, Vyfoť se sám/a(selfie) či „Foto před a po“, o značkové fotoaparáty, probíhá také hlavní soutěž „Nejtalentovanější fotograf/ka“, v níž lze vyhrát zrcadlovku Canon EOS 700D.

Registrovat se a soutěžit můžete na web stránkách Vyfoťprojekt.cz, na kterých se také dozvíte více o soutěži a jejích pravidlech.

Chcete se dozvědět více o  dotačních možnostech pro soukromý sektor? Kontaktujte specialisty z agentury CYRRUS ADVISORY, a.s.

Redakce Dotačních novin, Tomáš Jakubec, @ tomas.jakubec@cyrrusadvisory.cz, T: +420 210 028 453

Zdroj

Tags: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>