MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
shutterstock_135125720.jpg

Zaměstnanost o.s. dokončilo měření pracovní schopnosti u lékařů a...

clock-547839_1280

Dotace na kulturní památky

shutterstock_154398065.jpg

Březen 9, 2015 Komentáře (2) Zobrazení : 7519 Veřejný sektor

Zvyšování zabezpečení škol a školských zařízení

Až do 3. dubna je možné podávat žádosti o dotaci na zabezpečení škol a školských zařízení. Po tragické události ve Žďáru nad Sázavou tak Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy reaguje na aktuální potřeby zajistit dostatečné zabezpečení škol a školských zařízení.

Dotace se vztahuje na několik podporovaných oblastí. Jednak jde o nákup bezpečnostních prvků. Do této kategorie spadá nákup dveří (včetně požárních dveří), zámků, kamer, závor, oplocení, osvětlení či záznamové techniky. Podporováno je pak i provedení montážních či stavebních prací ve vztahu k těmto bezpečnostním prvkům. Příspěvek lze využít také na zvýšení bezpečnosti provedením drobných terénních úprav, jako je k zajištění lepší viditelnosti na přístupovou komunikaci a podobně.

O dotaci se mohou ucházet právnické osoby vykonávající činnost školy nebo školského zařízení. Ty mohou žádat o pokrytí až 100 % celkových nákladů projektu. Podané žádosti budou posuzovány podle několika kritérií, jako je odborná úroveň, personální a materiální zajištění, soulad s cílem programu a rozpočet projektu. Podpořené projekty musí být zrealizovány do konce roku 2015.

Chcete se dozvědět více o podpoře zabezpečení škol a školských zařízení nebo se zeptat na dotační možnosti pro veřejný sektor? Kontaktujte specialisty z agentury CYRRUS ADVISORY, a.s.

Redakce Dotačních novin Karel Ďásek, @: karel.dasek@cyrrusadvisory.cz,

Zdroj

Tags: ,

2 odpovědi na článek Zvyšování zabezpečení škol a školských zařízení

  1. Jaromír napsal:

    Dobrý den,
    máte prosím informace o celkové částce, která je alokována na tuto výzvu?
    Děkuji,
    JK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>