MENU
Sledujte nás na sociálních sítích
Dotační Manager
Dotační noviny_VS

Dotační noviny pro veřejný sektor 09/2023

Digitalizace

Dotace na robotizaci, automatizaci a digitalizaci firem v menších...

Dotační noviny_SS

Říjen 2, 2023 Komentáře (0) Zobrazení : 493 Dotační Noviny, Soukromý sektor

Dotační noviny pro soukromý sektor 09/2023

Vážení čtenáři,

v aktuálním vydání Dotačních novin jsme pro vás připravili bohatou dávku zajímavých informací a novinek ze světa dotací. Na začátek tohoto čísla vás zveme k přečtení našeho nejnovějšího článku, který se věnuje nově vyhlášeným a velmi žádaným výzvám pro podnikatele.

Dále jsme pro vybrali několik zajímavých dotačních titulů z více než 355 aktuálně otevřených výzev pro soukromý sektor. Prvním z nich je výzva zaměřená na udržitelné hospodaření s vodou. Dále bychom vás chtěli informovat o podpoře na předcházení vzniku odpadů, navýšení recyklační infrastruktury, omezení plýtvání druhotnými surovinami a zvýšení podílu recyklovaných materiálů ve výrobcích. Poslední námi vybraná výzva se soustředí na podporu výstavby a modernizace sběrných dvorů, třídicích a dotřiďovacích linek pro separaci ostatních odpadů, zařízení pro materiálové využití ostatních odpadů či zařízení pro energetické využití odpadů (včetně bioplynových stanic). Tyto dvě zmíněné výzvy se tak navzájem vhodně doplňují a pokrývají širokou škálu aktivit spojených s odpady.

Newsletter naleznete zde.

Inspirativní čtení vám přeje redakce Dotačních novin.

Tags: , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>